Infektuar: 1083
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Neymari i 'rrëmbeu' të dashurën, këngëtari me famë botërore merr vendimin e papritur

Neymari i 'rrëmbeu' të dashurën, këngëtari me famë botërore merr vendimin e papritur

Sport May 21, 2020 - 23:58

Konfirmohet lidhja mes futbollistit brazilian Neymar dhe modeles seksi Natalia Baruliç. Lajmi ka bërë bujë në të gjitha mediat prestigjioze, për faktin se Natalia,  ka qenë për shumë gjatë në një lidhje me këngëtarin kolumbian, Maluma.

Bukuroshja ka pozuar së fundmi në krah të yllit Brazilian për kopertina e revistës ‘GQ’ ku krah fotos ka shkruar ‘ Bonnie & Clyde’.

Image

Ndërkohë bëhet e ditur se se Maluma pasi ka mësuar lidhjen e Neymarit me Natalian ka marrë vendimin e papritur dhe e ka prishur shoqërinë disa vjeçare me futbollistin.

Image

Kujtojmë që këngëtari me famë botërore kishte raporte tepër të afërta me yllin e PSG-së, por pasi ai i “rrëmbeu” të dashurën, këto raporte miqësore u prishën dhe ata nuk flasin më bashkë. /Panorama

Image

Image