Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Lajm i hidhur: Sportisti gjendet i vrarë jashtë banesës së tij

Lajm i hidhur: Sportisti gjendet i vrarë jashtë banesës së tij

Sport April 09, 2020 - 13:49

Mundësi i MMA-së, Isaih Chapman, është vrarë jashtë banesës së tij në Akron, Ohio.

Policia ka konfirmuar se ka marrë një thirrje në lidhje me disa të shtuna rreth orës 09:40 në mëngjes, shkruan "Zëri.info".

Tutje bëhet e ditur se është gjetur një njeri i plagosur me armë zjarri.

Image

Chapman u dërgua me urgjencë në spital, por mjekët konstatuan vetëm vdekjen e tij.

Ai ka qenë një mundës profesionist që prej vitit 2012 dhe përballjen e fundit e zhvilloi në tetorin e kaluar ndaj Patrick Mixes në Belator./Zëri.info