Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Prezantuesja shqiptare tërbon fansat dhe hap shumë polemika me veshjen e saj

Prezantuesja shqiptare tërbon fansat dhe hap shumë polemika me veshjen e saj

Sport April 08, 2020 - 14:29
Lajmet e fundit nga sporti

Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen e ndjekësve në “Instagram”, të cilët janë të shumtë në numër.

Bukuroshja përsëri ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, por këtë herë jo për shkak të formave të saj të përkryera.

Lei Kraja është shfaqur ditën e djeshme në emisionin “Fan Zone” tejet provokuese, me një fustan me dekolte shumë të hapura, ku shfaqej thuajse i gjithë gjoksi i saj, duke i lënë pak vend imagjinatës.

Kjo nuk mund të kalonte pa u vënë re, teksa tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, duke tërbuar kështu fansat dhe duke hapur polemika për veshjen e saj.

Image
Image