Infektuar: 4512
Shëruar: 2156
Vdekur: 97
Bjondja seksi që ndërpreu finalen e Ligës së Kampionëve, ka ngecur në Bahamas, ka një lajm të mirë për fansat

Bjondja seksi që ndërpreu finalen e Ligës së Kampionëve, ka ngecur në Bahamas, ka një lajm të mirë për fansat

Sport April 06, 2020 - 23:55

“Pushtuesja” e finales së Champions League sezonin e kaluar, Kinsei Volanksi është lejuar më në fund të kthehet në shtëpinë e saj në Los Angelos, pas pushimeve të zgjatura 1 muaj në Bahamas për shkak të koronavirusit.

Faktikisht, ajo ishte e bllokuar në Bahamas, për shkak të masave të ndërmarra kundër koronavirusit, por u lejua më në fund të kalonte pasi kreu testin e COVID-19 sigurisht.

“Sot duhet të kthehesha në shtëpi, por po i nënshtrohem një testi koronavirusi më parë. Do të jetë një ditë e vështirë, ama më mirë të jem e sigurte përpara se të shkoj në shtëpi,” shkruan bjondja seksi në Instagram.

Aktorja Volanksi u bë e njohur në finalen e Champions League midis Liverpulit dhe Totenhemit, në vitin 2019, ku pushtoi fushën e blertë.

Image

Image

Image

Image