Infektuar: 1110
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Modelja serbe në telashe të mëdha, fqinjtë e akuzojnë për marrëdhënie seksuale të zhurmshme

Modelja serbe në telashe të mëdha, fqinjtë e akuzojnë për marrëdhënie seksuale të zhurmshme

Sport April 06, 2020 - 22:33

Jovana Djordoviç, gruaja e futbollistit të Chievos, Filip Djordeviç ka zbuluar se është duke e pasur një problem me fqinjtë e saj.

Ajo thotë se ky problem ka të bëjë në lidhje me mardhëniet seksuale, shkruan Zëri.info.

Bukuroshja serbe tregon se në vendin ku banojnë atë, një çiftë bën mardhënie seksuale të zhurmshme.

Por, banorët e asaj lagjeje mendojnë se këtë e bën modelja serbe me burrin e saj.

“Një fqinj në një apartament pranë nesh shpesh herë kryejnë marrëdhënie seksuale duke shkaktuar zhurma. Banorët e ndërtesës ku unë banoj janë njerëz kryesisht të moshuar, prandaj ata mendojnë se jam unë vajza e marrëdhënieve seksuale të zhurmshme dhe më shohin shumë çuditshëm", deklaroi Jovana./Zëri.info

Image

Image