Infektuar: 4512
Shëruar: 2156
Vdekur: 97
Sportistja seksi nga Ukraina provokon fansat me një vallëzim të 'nxehtë'

Sportistja seksi nga Ukraina provokon fansat me një vallëzim të 'nxehtë'

Sport March 29, 2020 - 23:21

Tenistja numër pesë në botë, Elina Svitolina po argëtohet në këtë periudhë izolimi.

Në profilin e saj në 'Instagram', ajo shpërndan video të ndryshme, shkruan Zëri.info.

E gjithë vëmendja e ndjekësve është te stili i saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@tiktok -ing my way thru quarantine ë ë ë #tiktok #dance #challenge

A post shared by Elina Svitolina (@elisvitolina) on

Ajo kishte veshur një bluzë të shkurtër dhe pantallona të shkurtër e të ngushta, derisa shihet duke vallëzuar.

Përpos kësaj, ajo postone dhe video të ndryshme, ku tregon se si stërvitet në izolim./Zëri.info