Infektuar: 1032
Shëruar: 789
Vdekur: 29
Gazetarja super-seksi italiane publikon foto duke punuar nga shtëpia, e pëlqen edhe futbollisti legjendar

Gazetarja super-seksi italiane publikon foto duke punuar nga shtëpia, e pëlqen edhe futbollisti legjendar

Sport March 29, 2020 - 20:41

Pandemia COVID-19, e njohur ndryshe si koronavirus, ka bërë që shumë njerëz punën ta kryejnë nga shtëpia.

Edhe gazetarja italiane Diletta Leotta punën e saj në këtë periudhë po e kryen nga shtëpia, shkruan Zëri.info.

Gjatë ditës së sotme, ajo ka postuar një fotografi në 'Instagram', ku shihet duke punuar nga shtëpia.

Image

Kjo fotografi ka marrë vëmendje të madhe nga ndjekësit e saj.

Fotografinë e saj e ka pëlqyer edhe ish-futbollisti legjendar italian, Francesco Tottti.

Padyshim, se Leotta është njëra prej gazetareve më të mira dhe më të bukura në botë./Zëri.info

Image

Image