Infektuar: 1032
Shëruar: 789
Vdekur: 29
Pianistja më seksi në botë i dërgon mesazh të bukur Italisë në luftën kundër koronavirusit

Pianistja më seksi në botë i dërgon mesazh të bukur Italisë në luftën kundër koronavirusit

Sport March 29, 2020 - 19:37

Lola Astanova, një nga pianistet më të famshme të ditëve të sotme, ka postuar një video mbështetëse për Italinë.

Kjo për shkak se Italia është njëra ndër shtetet më të prekura nga koronavirusi, shkruan Zëri.info.

Pianistja e famshme është prej më të mirave dhe tejet tërheqëse, derisa ajo ka kënduar edhe himnin kombëtar të Italisë, në ndeshjet e Kombëtares italiane.

Lola është një pianiste amerikane me origjinë nga Uzbekistani.

Popullariteti i saj dëshmohet pasi ajo ndiqet prej afro një milion ndjekësve në 'Instagram'./Zëri.info

Image

Image

Image