Infektuar: 1032
Shëruar: 789
Vdekur: 29
Cristiano Ronaldo mërzitet në shtëpi, merr Georginan dhe fëmijët për shëtitje në qytet

Cristiano Ronaldo mërzitet në shtëpi, merr Georginan dhe fëmijët për shëtitje në qytet

Sport March 29, 2020 - 18:48

Për shkak të pandemisë COVID-19, e njohur ndryshe si koronavirus, edhe Cristiano Ronaldo është duke qëndruar në shtëpinë e tij i izoluar.

Megjithatë, sulmuesi portugez duket se tashmë është mërzitur në shtëpi, shkruan Zëri.info.

Ai ka thyer karantinimin dhe ka dalur për një shëtitje.

Së bashku me partneren e tij, Georgina Rodriguez dhe fëmijët e tij, Ronaldo ka dalur për një shëtitje në qytet.

Megjithatë, ylli i Juventusit ka respektuar rregullat e distancës sociale, duke qëndruar larg të dashurës së tij dhe të tjerëve./Zëri.info

Image