Infektuar: 1083
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Sportistja sllovake fotografohet lakuriq: Qëndroni në shtëpi, ne po qëndrojmë

Sportistja sllovake fotografohet lakuriq: Qëndroni në shtëpi, ne po qëndrojmë

Sport March 26, 2020 - 08:33

Sllovakja Dominika Cibulkova ka befasuar ndjekësit me një fotografi nga izolimi.

Tenistja nga Sllovakia ka vendosur që qëndrojë pranë familjes së saj, teksa ajo është edhe shtatëzënë, shkruan Zëri.info.

Ajo e bëri një fotografi lakuriq, si dhe me qenin e saj të shtrirë te këmbët.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay home-we do ë

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Në këtë fotografi, sllovakja dërgoi një mesazh: "Qëndroni në shtëpi, ne po qëndrojmë".

Cibulkova ka një karrierë të suksesshme pas vete, duke fituar tetë tituj dhe duke qenë e katërta në listën e WTA-s.

Në nëntor të vitit të kaluar, ajo njoftoi për pensionim, derisa sot konsiderohet si njëra prej sportisteve më seksi./Zëri.info

Image

Image

Image

Image

Image