Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
U bë xhaka, kështu e uron Granit Xhaka vëllain e tij, Taulantin

U bë xhaka, kështu e uron Granit Xhaka vëllain e tij, Taulantin

Sport March 26, 2020 - 08:17

Futbollisti i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë dje baba.

Mesfushori i Baselit është bërë baba i një djali, emrin të cilit ia ka lënë Klevis, shkruan Zëri.info.

Këtë ai e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.

Taulantin e ka uruar edhe vëllai i tij Graniti, i cili përmes një postimi në 'Facebook', është shprehur tejet i lumtur që është bërë xhaxha.

Image

Në mes të tjerash, ai thotë se është i njejti gëzim sikur kur u bë baba.

Urimi i plotë i Granitit për Taulantin:

"Doja të ndaja me ju Gëzimin dhe emocionin më të madh që kam ndjerë sot kur mora lajmin që jam bërë XHAXHA.
Faleminderit ZOTë.
Vëllai im @tx.34, dhe @__arbnoraaaaaa__ sollën sot në jetë djalin e mrekullueshëm me emrin Klevisëqë ta gëzojë emrin , të këtë jetë të gjatë dhe plot shëndet në jetë.
Axhi Granit ju uron çdo të mirë dhe sa me shumë shëndet per ju gjithë.
Njejtë gëzim dhe emocion kam ndje si ditën që u bëra vetë babë. Zot faleminderit për këtë dhuratë. ëJam shum shum i lumtur dhe me fat që ju kam.
Axhi Granit, @leonita.x , dhe Ayana ju duan fort ë jemi shum shum krenar. Gjithmonë do jemi me ju ë #family #prouduncle #stayhealthy #gx34"./Zëri.info