Chelsea – Bayern Munich, bavarezët janë duke i shkatërruar londinezët

Chelsea – Bayern Munich, bavarezët janë duke i shkatërruar londinezët

Sport February 25, 2020 - 22:34
Lajmet e fundit nga sporti

Chelsea dhe Bayern Munichu janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Bayerni ka shënuar edhe golin e tretë dhe avancon 3:0.

Robert Lewandowski ka realizuar në minutën e 76-të./Zëri