Chelsea – Bayern Munich, a mendoni se kjo ishte penallti?

Chelsea – Bayern Munich, a mendoni se kjo ishte penallti?

Sport February 25, 2020 - 22:27
Lajmet e fundit nga sporti

Chelsea dhe Bayern Munichu janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Bayerni është duke triumfuar 2:0.

Ndërkohë, mbrojtësi i Chelseat, Christensen preku topin me dorë në zonë të rreptësisë.

Por, sipas gjyqtarit nuk ishte penallti./Zëri