Chelsea – Bayern Munich, shënohet edhe goli i dytë

Chelsea – Bayern Munich, shënohet edhe goli i dytë

Sport February 25, 2020 - 22:13
Lajmet e fundit nga sporti

Chelsea dhe Bayern Munichu janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Bayerni është duke triumfuar 2:0.

Serge Gnabry ka realizuar në minutën e 54-t./Zëri