Chelsea – Bayern Munich, pjesa e dytë fillon me gol të shpejtë

Chelsea – Bayern Munich, pjesa e dytë fillon me gol të shpejtë

Sport February 25, 2020 - 22:10
Lajmet e fundit nga sporti

Chelsea dhe Bayern Munichu janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Bayerni ka kaluar në epërsi 1:0.

Serge Gnabry ka realizuar në minutën e 51-të./Zëri