Chelsea – Bayern Munich dhe Napoli – Barcelona, mbyllen pjesët e para

Chelsea – Bayern Munich dhe Napoli – Barcelona, mbyllen pjesët e para

Sport February 25, 2020 - 21:49
Lajmet e fundit nga sporti

Janë mbyllur 2 takimet e sotme të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Chelsea dhe Bayern Munichu janë duke barazuar pa gola.

Ndërkohë, Napoli është duke triumfuar 1:0 ndaj Barcelonës.

Golin për vendasit e ka shënuar Dries Mertens në minutën e 30-të./Zëri