Napoli – Barcelona, shënohet një super gol

Napoli – Barcelona, shënohet një super gol

Sport February 25, 2020 - 21:32
Lajmet e fundit nga sporti

Napoli dhe Barcelona janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Klubi italian ka kaluar në epërsi 1:0.

Dries Mertens ka shënuar në minutën e 30-të./Zëri