Gabim amatoresk i portierit dhe shënohet tjetër gol në ndeshjen Liverpool - West Ham

Gabim amatoresk i portierit dhe shënohet tjetër gol në ndeshjen Liverpool - West Ham

Sport February 24, 2020 - 22:28

Liverpoolli e ka barazuar rezultatin ndaj West Hamit në 'Anfield'.

Në minutën e 69-të, Mohamed Salah ka shënuar për 2:2 pas një gabimi të tmerrshëm të portierit Fabianski.

Ndryshe, kjo ndeshje është e vlefshme për javën e 27-të në Premierligën angleze./Zëri.info