Infektuar: 1083
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Qesharake: Topi i goditur nga futbollisti shkon drejt e në kuzhinë

Qesharake: Topi i goditur nga futbollisti shkon drejt e në kuzhinë

Sport February 24, 2020 - 15:05
Lajmet e fundit nga sporti

Një incident mjaft qesharak ka ndodhur në futbollin holandez në ndeshjen mes Heerenveenit dhe ADO Den Haag, transmeton zeri.info

Gjuajtja e një futbollisti të Heerenveenit ka shkuar drejt e në kuzhinën e stadiumit, duke e habitur edhe gruan që ishte brenda saj.

Ndërkohë, kjo ndeshje u mbyll me shifrat 2:2./Zëri