Infektuar: 1110
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Kush do të jetë rivali i ardhshëm i Furyt pas triumfit ndaj Wilderit?

Kush do të jetë rivali i ardhshëm i Furyt pas triumfit ndaj Wilderit?

Sport February 23, 2020 - 11:03
Lajmet e fundit nga sporti

Anthony Joshua është i gatshëm të përballet me Tyson Furyt pas triumfit të këtij të fundit ndaj Deontay Wilderit, transmeton zeri.info

Promoteri Eddie Hearn është shprehur se Joshua është i gatshëm të përballet me Furyn pas duelit të detyrueshëm ndaj Kubrat Pulevit.

Lexo edhe E çuditshme, tifozët mbesin të tronditur derisa Fury lëpiu gjakun e Wilderit gjatë meçit
Sport February 23, 2020

“Tashmë kam folur me Anthony Joshuan dhe ai dëshiron të përballet me të. Ne duhet ta bëjmë realitet këtë meç”, ka thënë Hearn.

“Unë ju premtoj që ne do të bëjmë gjithçka për ta bërë këtë meç. Duhet të ndodhë”, shtoi ai./Zëri

Image