Tyson Fury - Deontay Wilder, këtu mund ta shikoni super-meçin e boksit

Tyson Fury - Deontay Wilder, këtu mund ta shikoni super-meçin e boksit

Sport February 22, 2020 - 21:01
Detajet

Të dielën rreth orës 06:00 të mëngjesit, do të zhvillohet dueli i madh i boksit në mes Tyson Fury dhe Deontay Wilder.

Adhuruesit e boksit do të kenë mundësi që të shohin sfidë spektakolare.

Meçin drejtpërdrejt mund ta shikoni platformën Kujtesa, në kanalin Sport 1.

Ky meç vlen për titullin e kampionit të botës në kategorinë e rëndë.

Image