Messi pa frena, goli i katërt i tij është kryevepër

Messi pa frena, goli i katërt i tij është kryevepër

Sport February 22, 2020 - 17:55

Barcelona e ka quar në 5:0 rezultatin ndaj Eibarit në sfidën që po zhvillohet në këto momente ndaj Eibarit.

Lionel Messi është hero i kësaj ndeshjeje duke shënuar 4 gola ndërsa i katërti ishte vërtet kryevepër i cili pasi kaloi gjithë mbrojtjen shënon një gol të lehtë dhe shumë të bukur në minutën e 87-të.

Golin e pestë e shënoi Artur Melo në minutën e fundit për ta prishur paksa këtë renditje të Messit, 5:0. /Zëri.info