Valon Berisha me Dusseldorfin po shkëlqen

Valon Berisha me Dusseldorfin po shkëlqen

Sport February 22, 2020 - 16:55
Lajmet e fundit nga sporti

Furtuna Dusseldorf është duke zhvilluar një ndeshje të jashtëzakonshëm ne udhëtim ndaj Freiburgut që po fiton me rezultat 2:0.

Ylli i Kosovës, Valon Berisha është duke luajtur titullar dhe po zhvillon një ndeshje të bukur ku në rast fitoreje atëherë do të bënte një hap të madh drejt sigurimit të mbijetesës në Bundesliga.

Në anën tjetër Milot Rashica me Werder Bremenin vazhdojnë të vuajnë pasi po humbasin në shtëpi të vetë nga Dortmundi me rezultat 0:2. /Zëri.info