Chelsea trondit Tottenhamin, shënohet goli i dytë

Chelsea trondit Tottenhamin, shënohet goli i dytë

Sport February 22, 2020 - 14:45
Lajmet e fundit nga sporti

Chelsea ka dyfishuar epërsi ndaj Tottenhamit me një gol të bukur të shënuar nga Alonso me të filluar pjesa e dytë, shkruan Zëri.info

Fillimisht ishte sulmuesi francez i cili shënoi për 1:0, ndërsa Alonso ka dyfishuar epërsinë në minutën e 49-të duke e bërë vazhdimin shumë të vështirë për Tottenhamin 2:0.

Chelsea dhe Tottenham po luajnë në kuadër të javës së 27-të në Ligën Premiere. /Zëri.info