Borussia Dortmund – PSG, shumë shpejt shënohet edhe goli i dytë

Borussia Dortmund – PSG, shumë shpejt shënohet edhe goli i dytë

Sport February 18, 2020 - 22:33
Lajmet e fundit nga sporti

Borussia Dortmundi dhe Paris Saint-Germaini janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Parisienët kanë barazuar rezultatin në 1:1.

Neymar ka shënuar në minutën e 75-të./Zëri