Atletico Madrid – Liverpool, e pabesueshme se çfarë rasti ka humbur Morata

Atletico Madrid – Liverpool, e pabesueshme se çfarë rasti ka humbur Morata

Sport February 18, 2020 - 22:31
Lajmet e fundit nga sporti

Atletico Madridi dhe Liverpooli janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Vendasit janë duke triumfuar 1:0.

Në minutën e 68-të madrilenët patën mundësi të mirë për ta dyfishuar epërsinë, por Alvaro Morata rrëshqiti dhe nuk arriti të gjuajë mirë drejt portës së Alissonit./Zëri