Borussia Dortmund – PSG, më në fund zhbllokohet rezultati

Borussia Dortmund – PSG, më në fund zhbllokohet rezultati

Sport February 18, 2020 - 22:27
Lajmet e fundit nga sporti

Borussia Dortmundi dhe Paris Saint-Germaini janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Gjermanët kanë kaluar në epërsi 1:0.

Erling Haaland ka realizuar në minutën e 69-të./Zëri