Atletico Madrid – Liverpool dhe Borussia Dortmund – PSG, rezultate befasuese pas pjesëve të para

Atletico Madrid – Liverpool dhe Borussia Dortmund – PSG, rezultate befasuese pas pjesëve të para

Sport February 18, 2020 - 21:47
Lajmet e fundit nga sporti

Janë mbyllur pjesët e para të dy takimeve të sotme të Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Këto janë ndeshjet e parë të së tetës së finales së këtij kompeticioni.

Atletico Madridi është duke triumfuar 1:0 pas pjesës së parë me golin e Saul Niguezit në minutën e katërt.

Ndërkohë, 45 minutat e para në sfidën mes Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germainit janë mbyllur pa gola 0:0./Zëri