Atletico Madrid – Liverpool, goli i parë vjen qysh në minutën e katërt

Atletico Madrid – Liverpool, goli i parë vjen qysh në minutën e katërt

Sport February 18, 2020 - 21:06
Lajmet e fundit nga sporti

Atletico Madridi dhe Liverpooli janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Vendasit kanë kaluar në epërsi 1:0.

Saul ka shënuar në minutën e katërt./Zëri