Mbyllet me rezultat interesant sfida Valencia – Atletico Madridi

Mbyllet me rezultat interesant sfida Valencia – Atletico Madridi

Sport February 14, 2020 - 22:51

Pa fitues ka përfunduar sfida sotme e zhvilluar ndërmjet Valencia dhe Atletico Madridit në kuadër të javës së 23-të në La Liga spanjolle

Plot katër gola janë shënuar në “Mestaja” dhe asnjë fitues nuk kisha pasi përballa u mbyll me rezultat 2:2, shkruan Zëri.info.

Ky rezultat nuk i konvenonte asnjërës skuadër pasi tash pretendentet për titull Real Madrid dhe Barcelona vetëm sa mund të shkëputen dhe do ta bëjnë të pamundur misionin e tyre.

Atletico është në pozitën e 4-t me 40 pikë ndërsa Valenca e 6-ta me 38 pikë. /Zëri.info