Infektuar: 17139
Shëruar: 14787
Vdekur: 657
E pabesueshme, ajo çfarë bën me top talenti i Chelseat

E pabesueshme, ajo çfarë bën me top talenti i Chelseat

Sport February 14, 2020 - 18:57

Bota e futbollit vazhdon të sjellë talente të jashtëzakonshëm e në momente edhe të papërshkuar. I tillë duket të jetë Mason Mount i cili po cilësohet si një nga talentet më të spikatur këtë sezon në Premier League.

Në një video të postuar nga Chelsea në llogarinë zyrtare të Twitter-it, ai ka dërguar dy topa në dy vrima të portës.

21-vjeçari ka treguar me Blutë e Londrës se është një talent i rrallë dhe një nga futbollistët më premtues për futbollin angleze.