Infektuar: 18148
Shëruar: 15150
Vdekur: 666
Hendbollistja më e mirë e Kosovës vjen me foto të nxehta nga Spanja

Hendbollistja më e mirë e Kosovës vjen me foto të nxehta nga Spanja

Sport February 14, 2020 - 18:37

Hendbollistja më e mirë e Kosovës Esma Muratoviq vazhdon të befasojë me imazhet e nxehta që sjellë. E njohur për reklamim të linjave të trupit Muratoviq ka ardhur serish me një foto në bikine ku shihet forma emirë e trupit të saj.

Muratoviq këtë here e ka shfrytëzuar Spanjën për të sjellë fotografi të nxehta. Është hendbollistja më e mirë në Kosovë, Esma Muratoviq, me kombësi boshnjake, e lindur dhe e rritur në Podgoricë të Malit të Zi.

Ajo nga kampionia e Kosovës, Istogu, kaloi në ekipen spanjolle San Jose Obrero. /Zëri.info

Image