Harrojeni Vedat Muriqin, 'diamanti' i Kosovës ka shënuar një super-gol tani

Harrojeni Vedat Muriqin, 'diamanti' i Kosovës ka shënuar një super-gol tani

Sport January 25, 2020 - 22:09

Ekipi i reprezentuesit kosovar Florent Hasanit, DVTK në Hungari ka shënuar fitore ndaj Zalaegerszegit me rezultat 3:1.

Hasani luajti tërë ndeshjen madje duke realizuar gol në minutën 90+2.

Nga një distancë e largët, Hasani goditi për ta mposhtur portierin kundërshtar dhe duke i dhënë fitoren ekipit të tij.