Çka po ndodh me Barcelonan, pëson edhe një gol

Çka po ndodh me Barcelonan, pëson edhe një gol

Sport January 25, 2020 - 17:38
Janë vendasit ata që po kryesojnë ndaj kampionëve të Spanjës

Valencia dhe Barcelona janë duke u ballafaquar në këto momente ndërmjet vete në kuadër të javës së 21-të në La Ligan spanjolle, shkruan Zëri.info

Janë vendasit ata që po kryesojnë me rezultat 2:0. Fillimisht shënoi autogol të Jordi Albas për rezultatin 1:0 në minutën e 49-të.

Ndërsa për 2:0 u përkujdes Gomez që shënoi në minutën e 77-të dhe duket se ky gol mund të vendos shumëçka sonte.

Të kujtojmë se Valencia edhe më herët ka mundur të kaloi në epërsi kur pati një penallti por dështoi Gomez pasi Ter Stegen e priti gjuajtjen e tij. /Zëri.info