Juventus – Roma, formacionet zyrtare

Juventus – Roma, formacionet zyrtare

Sport January 22, 2020 - 19:49
Lajmet e fundit nga sporti

Juventusi dhe Romma do të luajnë sonte në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Italisë, shkruan zeri.info

Ndeshja fillon në orën 20:45.

Formacionet zyrtare:

Juventus: Buffon; Danilo, Rugani, Bonucci, Alex Sandro; Bentancur, Pjanic, Rabiot; Douglas Costa, Higuain, Ronaldo.

Roma: Pau Lopez; Florenzi, Mancini, Smalling, Kolarov; Diawara, Cristante; Under, Pellegrini, Kluivert; Kalinic./Zëri