Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Pas dy vitesh pritje De Biasi i rikthehet stolit, pritet ta marrë këtë Kombëtare

Pas dy vitesh pritje De Biasi i rikthehet stolit, pritet ta marrë këtë Kombëtare

Sport January 22, 2020 - 18:43
Lajmet e fundit nga sporti

Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi është shumë afër që të bëhet me punë të re, transmeton zeri.info

Pas dy vitesh pa drejtuar ndonjë skuadër, strategu italian pritet ta marrë drejtimin e Kombëtares së Iranit.

“Sky Sport Italia” raporton se kontaktet mes De Biasit dhe Iranit tashmë kanë filluar.

De Biasi ishte shkarkuar dy vite më parë nga Deportivo Alavesi në Spanjë dhe prej atëherë nuk ka drejtuar ndonjë skuadër./Zëri