Gruaja e Icardit nuk ndalet, këto janë fotot e tjera të nxehta pas zbulimit të tatuazhit në vendin intim

Gruaja e Icardit nuk ndalet, këto janë fotot e tjera të nxehta pas zbulimit të tatuazhit në vendin intim

Sport January 21, 2020 - 16:37
Pas fotografisë ku e zbuloi tatuazhin ë vendin intim, bashkëshortja e sulmuesit argjentinas të Paris Saint Germain (PSG) Mauro Icardi, Wanda Nara i ka realizuar disa fotografi në “Big Brothet VIP”

Bashkëshortja e sulmuesit argjentinas të Paris Saint Germain (PSG) Mauro Icardi, Wanda Nara, vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së mediave italiane, shkruan Zëri.info.

Pas fotografisë ku e zbuloi tatuazhin ë vendin intim, modelja nga Argjentina i ka realizuar disa fotografi në “Big Brothet VIP” në Itali me ç’rast është dukur për mrekulli, shkruan “Corrieredellodport”.

Image

Image

Image

Image

Wanda dhe Icardi janë ndër çiftet me të përfolura në Itali e sidomos në kohën kur Icardi ishte pjesë e Interit.

33-vjeçarja është edhe menaxhere e sulmuesit të rrezikshëm. /Zëri.info

Image

Image

Image

Image