‘Sheqerka’ seksi nga Siberia që ka ‘helmuar’ zemrën e Neymarit

‘Sheqerka’ seksi nga Siberia që ka ‘helmuar’ zemrën e Neymarit

Sport January 21, 2020 - 08:17

Njëri ndër futbollistët më të mirë dhe më të shtrenjtë në botë, braziliani Neymar shpesh shoqërohet me shumë vajza tërheqëse, dhe e fundit është rusja Katerina Safarova.

20-vjeçarja është një modele nga Siberia, shkruan Zëri.info.

Sipas mediave ndërkombëtare, ajo ishte shumë e interesuar për Neymarin, e madje kishte bërë edhe fotografi me të duke arritur ta joshë atë.

“Thjesht bëjnë sikur janë miq para tjerëve, por ata janë në një lidhje. Madje, ajo ishte me të në Paris”, shkruajnë mediat.

Për më shumë, shikojini disa nga fotografitë e saj në rrjetet sociale./Zëri.info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Katerina Safarova (@kat_safarova) on

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Having fun ë

A post shared by Katerina Safarova (@kat_safarova) on