Legjenda Hakan Shukur poston video interesante me një  zog që nuk i largohet

Legjenda Hakan Shukur poston video interesante me një  zog që nuk i largohet

Sport January 19, 2020 - 13:52
Detajet

Ish-sulmuesi i mirënjohur i Kombëtares së Turqisë, Hakan Shukur, në vitet e fundit është duke vuajtur pa masë, shkruan Zëri.info.

Per shkak të mendimeve ndryshe me presidentin e Turqisë, Rexhep Erdogan, ish-sulmuesi i Galatasarayt dhe Interit, ka emigruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku ditë më parë ka zbuluar se po punon si taksist, derisa pasuria e tij milionëshe është e bllokuar në Turqi, teksa babai i tij është burgosur.

Shukur është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi e ka zbuluar një video interesante në rrjetin social "Twitter" me një zog që mezi i largohet nga trupi.

Shikoni videon e mëposhtme./Zëri.info