Në Hungari shënohet një super gol nga gjysma e fushës

Në Hungari shënohet një super gol nga gjysma e fushës

Sport January 19, 2020 - 13:22
Detajet

Një gol nga gjysma e fushës është shënuar në miqësoren mes Debrecenit dhe Clujit, transmeton zeri.info

Haris Attila me një gjuajtje të bukur nga gjysmëfusha e tij e mposhti portierin kundërshtar.

Attila e kishte vërejtur daljen e portierit dhe e shfrytëzoi këtë menjëherë duke goditur topin dhe duke realizuar gol.

Në fund ndeshja u mbyll me shifra 5:1 për Debrecenin./Zëri