Fiton Werderi kjo është nota për Milot Rashicën

Fiton Werderi kjo është nota për Milot Rashicën

Sport January 18, 2020 - 17:47
Ky trepikësh është shumë i vlefshëm për Werderin në luftë për mbijetesë

Werder Bremeni ka marrë një fitore shumë të madhe në udhëtim ndaj Fortuna Dusseldorfit me rezultat 1:0.

Ky trepikësh është shumë i vlefshëm për Werderin në luftë për mbijetesë, shkruan Zëri.info.

Futbollisti i Kosovës, Milot Rashica luajti 90 minuta dhe ishte protagonist në këtë fitore me asistimin te goli derisa është vlerësuar me notën 7.23 nga Whoscored, duke qenë kështu njëri nga futbollistët më të vlerësuar te Werder Bremeni. /Zëri.info