Infektuar: 3178
Shëruar: 1824
Vdekur: 64
Shorti i Kupës së Mbretit, Barcelona dhe Real Madrid i mësojnë rivalët

Shorti i Kupës së Mbretit, Barcelona dhe Real Madrid i mësojnë rivalët

Sport January 14, 2020 - 13:37
Detajet

Është duke u hedhur shorti i Kupës së Mbretit në Spanjë. Barcelona, Real Madridi e Atletico i kanë mësuar rivalët e ardhshëm në Kupë.

Tri skuadrat favorite për të triumfuar në Kupë do të kenë përballje të lehta në ndeshjen e radhës.

Barcelona do të luaj ndaj skuadrës pak të njohur, Ibiza.

Real Madridi përballet me skuadrën Unionista, ndërsa Atletico Madrid ndaj skuadrës Cultural.