Infektuar: 3356
Shëruar: 1874
Vdekur: 66
ZYRTARE: Rahoveci nuk ka të ndalur, prezanton përforcimin e radhës

ZYRTARE: Rahoveci nuk ka të ndalur, prezanton përforcimin e radhës

Sport January 14, 2020 - 12:36
Detajet

Klubi basketbollistik, Rahoveci e ka prezantuar transferimin e radhës.

Klubi nga Rahoveci ka bërë me dije se ka transferuar amerikanin, Raheem Johnson, raporton Zëri.info.

Johnson u bë me dije ditë më pare se do të arrinte te Rahoveci, derisa sot është bërë edhe zyrtarizimi i tij.

Image

28-vjeçari nga Amerika, është 208 centimetra i gjatë, derisa luan në qendër.

“Mirësevjen Johnson, të dëshirojmë gjitha të mirat me skuadrën tonë. Shresojmë të paraqitesh mirë këtë edicion, sepse këtë po e pret klubi dhe tifozët nga ti”, thuhet në njoftimin e KB Rahovecit./Zëri.info

Image