Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Në këtë link mund ta ndiqni meçin e Florian Markut me Nathan Bendon

Në këtë link mund ta ndiqni meçin e Florian Markut me Nathan Bendon

Sport December 13, 2019 - 21:41
Detajet

Luftëtari Florian Marku do të ndeshet sonte kundër Nathan Bendon në Manchester.

Ndeshjet në kuadër të ‘Ultimate Boxxer 6 : Heavyëeights’ kanë filluar nga ora 21:00, kurse pas disa minutash pritet të ndeshet Florian Marku.

Marku i ka 5 fitore dhe asnjë humbje kurse Bendon i ka tri fitore dhe një barazim.