Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Mandzukic në radarin e gjigantit evropian?

Mandzukic në radarin e gjigantit evropian?

Sport December 12, 2019 - 17:19
Detajet

Mario Mandzukic raportohet se ende është një objektiv për Milanin, transmeton zeri.info

Milani dukej afër transferimit të Zlatan Ibrahimovicit, por “MilanNeës.it” dhe Corriere dello Sport” shkruajnë se sulmuesi kroat mbetet ende në agjendën e klubit kuqezi.

Kroati nuk ka luajtur fare për Juventusin këtë edicionin, me Gonzalo Higuainin që e ka zëvendësuar atë në sulm.

“Zonja e Vjetër” raportohet se është e interesuar që ta largojë 33-vjeçarin për shkak të pagës së tij.

Por, Milani do të bënte ofertë për sulmuesin kroat vetëm nëse dështon ta sjellë Ibrahimovicin./Zëri