Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Pas triumfit ndaj Juventusit, zhvishet tifozja e Lazios

Pas triumfit ndaj Juventusit, zhvishet tifozja e Lazios

Sport December 09, 2019 - 14:40
Detajet

Lazio është duke kaluar nëpër një formë të shkëlqyeshme në Serie A këtë edicion, derisa së fundmi triumfoi 3:1 ndaj Juventusit, transmeton zeri.info

Klubi kryeqytetas momentalisht zë pozitën e tretë në tabelë me 33 pikë të grumbulluara.

Pas triumfit të madh ndaj Juves ka reaguar edhe modelja Anna Falchi, e cila njihet si një tifoze e madhe e Lazios.

Aktorja dhe modelja italiane ka postuar një foto “topless” në rrjetin social “Instagram”, ku mban në duar shallin e skuadrës së saj të zemrës. \“Sa po kënaqem! Për ndeshjen e kam fjalën. Dhe tashmë, kohë për të fjetur me shallin që më sjell fat. Forca Lacio!”, shkruan ajo./Zëri

Image

Image

Image

Image

Image

Image