Infektuar: 18148
Shëruar: 15150
Vdekur: 666
Përballja Joshua- Ruiz, mësojeni kampionin e botës në boks!

Përballja Joshua- Ruiz, mësojeni kampionin e botës në boks!

Sport December 07, 2019 - 23:02
DETAJET

Ka përfundura përballja në mes Joshua dhe Ruiz.

Nga kjo përballje fitues del të jetë boksieri britanez Joshua./ZERI