Infektuar: 18148
Shëruar: 15150
Vdekur: 666
Mbyllet këtu i 11’ti, ky është rezultati

Mbyllet këtu i 11’ti, ky është rezultati

Sport December 07, 2019 - 23:04

Është mbyllur para pak çastesh raundi i 11’të i sfidës së jashtëzakonshme, Joshuas – Ruiz.

Ruiz ka filluar të aktiviziohet, pasi e di tashmë se është në disavantazh, shkruan GazetaBlic.

Siç e zbuloi edhe regjia para pak çastesh, britaniku po avanson 98-92. Pra, me këtë mbrojtje dhe pa ndonjë nokaut eventual në raundin final, Joshua pritet të fitojë.