Infektuar: 18148
Shëruar: 15150
Vdekur: 666
Mbyllet këtu raundi i tetë, Joshua merr vërejtje

Mbyllet këtu raundi i tetë, Joshua merr vërejtje

Sport December 07, 2019 - 22:56

Ka përfunduar edhe raundi i tetë mbrëmjes së sotme në përballjen mes britanikut dhe meksikanit.

Andy Ruiz ishte në përparësi të jashtëzakonshme, pasi plasoi dy të majta “vrastare”, shkruan GazetaBlic.

Joshua disi provoi t’i kundërpërgjgijet, por jo me sukses, të paktën në këtë 3 minutësh.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në raundin e nëntë, kurse ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.