Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Super Muriqi, pas asistimit tash e gjen edhe golin

Super Muriqi, pas asistimit tash e gjen edhe golin

Sport December 03, 2019 - 20:21
Detajet

Fenerbahce është duke luajtur përballë Istanbulspor AS në kuadër të Kupës së Turqisë dhe është duke fituar 3:0, transmeton zeri.info

Vedat Muriqi është duke luajtur si titullar pas rikthimit nga lëndimi.

Pas asistimit në golin e dytë, tash Muriqi ka shënuar vet për t’i çuar shifrat në 3:0 në minutën e 71-të./Zëri